Головна » Файли » Методична робота та матеріали для учнів » 11 клас Історія України

Президенти України, прем`єр-міністри, голови ВРУ
22.04.2017, 20:26

Рік

Президенти

України

Прем'єр-міністри

Голови Верховної Ради

1990

 

В. Фокін (23 жовтня 1990 — 1 жовтня 1992 р.)

Л. Кравчук (23 липня 1990 — 5 грудня 1991 р.)

1991

Л. Кравчук

(5 грудня 1991 —

19 липня 1994 р.)

1992

Л. Кучма (13 жовтня 1992 — 21 вересня 1993 р.)

І. Плющ (5 грудня 1991 — 11 травня 1994 р.)

1993

1994

Ю. Звягільський (в. о. 22 вересня 1993 — 15 червня 1994 р.)

Л. Кучма

(19 липня 1994 — 23 січня 2005 р.)

В. Масол (16 червня 1994 — 6 березня 1995 р.)

О. Мороз (18 травня 1994 — 12 травня 1998 р.)

1995

 

6. Марчук (6 березня 1995 — 27 травня 1996 р.)

1996

1997

Р. Лазаренко (28 травня 1996 — 18 червня 1997 р.)

1998

 

В. Пустовойтенко (16 липня 1997 — 22 грудня 1999 р.)

О.. Ткаченко (7 липня 1998 — 21 січня 2000 р.)

1999

2000

 

В. Ющенко (22 грудня 1999 — 29 травня

2001 р.)

І. Плющ (1 лютого 2000 — 14 травня 2002 р.)

2001

2002

А. Кінах (29 травня 2001 — 21 листопада

2002 р.)

В. Литвин (28 травня 2002 — 25 травня 2006 р.)

2003

 

В. Янукович (21 листопада 2001 — 5 січня 2005 р.)

 

2004

2005

В. Ющенко (23 січня 2005 —

25 лютого

2010 р.)

Ю. Тимошенко (24 січня — 8 вересня 2005 р.)

2006

Ю. Єхануров (8 вересня 2005 — 4 серпня

2006 р.)

2007

В. Янукович (4 серпня 2006 — 18 грудня 2007 р.)

О. Мороз (6 липня 2006 — 23 листопада 2007 р.)

2008

 

Ю. Тимошенко (18 грудня 2007 — 3 берез­ня 2010 р.)

А. Яценюк (4 грудня 2007 — 12 листопада 2008 р.)

В. Литвин ( 9 грудня

2008 р. - 6 грудня 2012 р.)

2009

2010

В. Янукович (25 лютого

2010 –

 22 лютого 2014 р.)

М. Азаров (з 11 березня 2010 р.)

Категорія: 11 клас Історія України | Додав: ekarkusha
Переглядів: 186 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar