Головна » 2017 » Лютий » 4 » Всеукраїнський семінар для молодих вчителів історії у м. Дніпро
19:01
Всеукраїнський семінар для молодих вчителів історії у м. Дніпро

  01 - 03 лютого 2017 р. в місті Дніпро Український інститут вивчення Голокосту "Ткума" організував для українських вчителів історії семінар "Актуальні проблеми викладання історії Другої світової війни та Голокосту в українських підручниках". Захід відрізнявся надзвичайно високим рівнем організованості, змістового наповнення, емоційністю. Заняття та лекції проводили як метри історичної та педагогічної науки: І. Щупак, К.Баханов, Ф.Винокурова, так і молоді вчителі: Т.Пилипович, Д.Смірнова, Н.Грабчак та ін.

Екскурсія залами музею "Пам`ять єврейського народу та Голокост в Україні" залишила особливий відбиток у моєму сприйнятті єврейського світу і трагедії - Голокосту. Щира вдячність нашому екскурсоводу - Єгору Врадію.

Не залишила байдужим жодного глядача і вистава, яка була представлена на базі музею, "Наодинці з богом" за мотивами щоденника Я.Корчака, виконана Театром єврейської драматургії "Дзвін".

Корисними для навчалльно-виховного процесу стануть матеріали, надані Вікторією Андрієвською, спеціалістом із звязків з громадькістю Представництва ООН в Україні.

Висловлюю глибоку вдячність організаторам семінару.

Переглядів: 229 | Додав: ekarkusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar