Мислення завжди починається з проблеми чи запитання,

зі здивування, з протиріччя.

                                                                                                                    С.Рубінштейн, психолг

                   Шановні учні! Моє найбільше бажання та професійне покликання - навчити вас мислити, критично сприймати та оцінювати отриману з різних джерел інформацію. Адже мислення - це життєво важлива навичка, яку слід розвивати та вдосконалювати, щоб вільно і безпечно почувати себе в сучасному інформаційному просторі.  

                   Саме з цією метою я пропоную вам співпрацю. Перейшовши за цим посиланням http://history-modernity.blogspot.com/, ви зможете долучитися до розв`язування історичних задач і загадок, розкриття історичних таємниць та викликів, а це прямий шлях до тренування вашого мислення. Для пошуку відповідей Вам дозволяється використовувати Інтернет-ресурси, оригінальні історичні документи, візуальні джерела та будь-які інші достовірні джерела інформації.

Сподіваюсь на плідне співробітництво!!!

                   P.S. Щоб ваші коментарі були опубліковані, а ваше перебування в Інтернеті було безпечним, пропоную дотримуватися наступних правил:

1. Навчися оцінювати інформацію! Заходячи на новий сайт, насамперед, запитай себе, чи може він допомогти тобі в спілкуванні, навчанні, хобі, підняти настрій? І якщо відповідь – ні, тоді для чого тобі його відвідувати?  

2. Ти – це ти! Не впускай у свій світ незнайомих людей! Адже Ти не знаєш, для чого вони хочуть дізнатися твою особисту інформацію. Не пересилай, не пиши, не заповнюй невідомих анкет. Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте

3. Псевдоніми й паролі! Твій псевдонім, що часто називають ніком, повинен бути таким, щоб ніхто не зміг здогадатися про твій вік, адресу, школу та іншу особисту інформацію.  Твій пароль не повинен бути занадто легким. Ніколи й нікому не повідомляй свій пароль, це твій особистий секрет!

4. Культура спілкування. Завжди будьте ввічливими у електронному спілкуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами. Поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!